Speciální akce
+420 381 212 221

Ubytování

LH Hotel Dvořák Tábor **** nabízí ubytování v prostorných, moderně vybavených pokojích, jenž uspokojí i ty nejnáročnější hosty...

Rezervovat ubytování 

Konference

LH Hotel Dvořák Tábor **** je ideálním místem pro pořádání kongresů, firemních akcí, seminářů, školení, módních přehlídek, svateb, banketů ...

KoNference 

Wellness

Relaxujte v hotelovém bazénu, privátním whirlpoolu, finské sauně, dopřejte si příjemnou masáž či výjimečnou proceduru v rámci našich pivních či levandulových lázních...

Wellness a maSáže 

Restaurace La Cave

Ochutnejte gastronomické speciality od šéfkuchaře Martina Pudila, držitele mnoha ocenění a člena národního týmu AKC ČR, v naší stylové restauraci La Cave...

Restaurace la Cave 
Datum příjezdu*
Datum odjezdu*
Promo kód

Darujte poukaz na služby v LH Hotels

Udělejte radost nejen svým blízkým, ale i potřebným

Udělejte radost svým blízkým dárkovým poukazem od LH Hotels ve Vámi stanovené výši na jakékoliv služby hotelů v rámci řetězce LH HOTELS (ubytování, stravování, wellness služby, masáže atd.). Navíc u tištěných poukazů 5% z hodnoty poukazů společnost LH Hotels & Resorts s.r.o. věnuje nadaci Život dětem, která podporuje, nemocné, handicapované a opuštěné děti.

 

Své blízké můžete obdarovat libovolným počtem tištěných poukazů v hodnotě 500 Kč či 1 000 Kč (k zakoupení na recepci hotelu, či možnost zaslání doporučenou poštou s příplatkem 70 Kč). Poukazy jsou platné 12 měsíců od data vystavení a slouží k jakéko-li úhradě zboží a služeb v rámci sítě hotelů LH Hotels. Poukazy nejsou zpětně proměnitelné za peníze.

 

Tlačí Vás čas - nejste si jisti, že by tištěný poukaz dorazil poštou včas? Máte zájem o poukaz s věnováním? Elektronický poukaz Vám vystavíme on-line v každou denní dobu a po platbě platební kartou přes zabezpečenou platební bránu Vám poukaz dojde na Váš email, poukaz si sami vytiskněte a dárek je připraven. Poukazy naleznete v záložce VOUCHERY.

Elektronické poukazy

 

Pokud neradi věnujete peníze, či si nepřejete aby obdarovaný věděl přesnou hodnotu dárku, tak  tištěný dárkový poukaz od LH Hotels na 1 noc se snídaní pro dvě osoby v našich nejlepších pokojích typu Junior Suite v hodnotě 2 750 Kč je to pravéDárkový poukaz na ubytování v pokoji typu Junior Suite dále obsahuje welcome drink pro 2 osoby a 60 min. ve wellness („veřejná“ část wellness dle nabídky hotelu) pro 2 osoby *. Všechny prostorné pokoje typu Junior suite jsou navíc vybaveny minerální vodou a kávovarem s kávou zdarma, kvalitní hotelovou kosmetikou v rámci koupelen. Ve všech hotelech poskytujeme wi-fi internetové připojení po dobu pobytu zdarma.

 

Můžete zakoupit jakýkoli počet poukazů/nocí a poukazy využít v kterémko-li hotelu sítě LH Hotels * (dle obsazenosti hotelu a mimo vybraných top termínů – Silvestr, Velikonoce) . Poukazy můžete zakoupit na jakéko-li recepci LH Hotels (platba v hotovosti, kartou, převodem na účet, zabezpečeným platebním linkem přes platební bránu) či objednat na centrále společnosti na emailu  info@lhhotels.cz . Bude Vám vystavena faktura a po uhrazení částky obdržíte tištěný poukaz. V případě převodu na účet, budou poukazy předány (osobně bez příplatku / zaslány doporučenou poštou s příplatkem 70 Kč) až po připsání příslušné částky na bankovní účet. Poukazy jsou platné 12 měsíců od data vystavení a nelze je zpětně proměnit za peníze.

www.lhhotels.cz

 

Navíc zakoupením tištěných poukazů potěšíte nejen své blízké, ale zároveň pomůžete těm nejmenšímSpolečnost LH Hotels & Resorts s.r.o. věnuje 5% z hodnoty tištěného poukazu nadaci Život dětem, která podporuje, nemocné, handicapované a opuštěné děti.

www.zivotdetem.cz

 

Tlačí Vás čas - nejste si jisti, že by tištěný poukaz dorazil poštou včas? Máte zájem o jiný druh poukazu - či poukaz s věnováním? 

Rádi Vám vystavíme elektronický poukaz na služby našich hotelů s Vaším definovaným textem či Vám připravíme "balíček na míru".

Elektronické poukazy jsme schopni vystavit "obratem". Stačí kontaktovat naši recepci: recepce@lhdvoraktabor.cz  či tel: +420 381 212 221+ 601 165 855    nadiktovat či zaslat požadovaný text na poukazu / hodnotu poukazu a recepce Vám na Váš email zašle zabezpečený platební link z naší platební brány. Po jeho rozkliknutí můžete poukaz uhradit Vaší platební kartou a recepce Vám obratem zašlete elektronický poukaz, který si pak vytisknete. Platba je rovněž možná bankovním převodem, nicméně elektronický poukaz Vám bude vystaven až po připsání příslušné částky na náš účet.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu či návštěvu Vašich blízkých

 

 

* Pro následující hotely platí s upravenými podmínkami:

**** LH Vintage Design Hotelu SAX , Praha: Dárkový poukaz v hodnotě 2 750 Kč obsahuje ubytování v designovém pokoji typu Junior Suite s kávovarem a kávou zdarma, lahev vína, minerální vodu při příjezdu na pokoji a bufetovou snídani.
 Apartments Embassy**** by LH, Praha: Dárkový poukaz v hodnotě 2 750 Kč obsahuje ubytování v pokoji typu  Superior či Superior Caste view (dle dostupnosti) s kávovarem a kávou zdarma, lahev vína, konzumaci z minibaru – ZDARMA, bufetovou snídaní v rámci blízkého **** LH Vintage Design Hotel SAX.