Speciální akce
+420 381 212 221

Ubytování

LH Hotel Dvořák Tábor **** nabízí ubytování v prostorných, moderně vybavených pokojích, jenž uspokojí i ty nejnáročnější hosty...

Rezervovat ubytování 

Konference

LH Hotel Dvořák Tábor **** je ideálním místem pro pořádání kongresů, firemních akcí, seminářů, školení, módních přehlídek, svateb, banketů ...

KoNference 

Wellness

Relaxujte v hotelovém bazénu, privátním whirlpoolu, finské sauně, dopřejte si příjemnou masáž či výjimečnou proceduru v rámci našich pivních či levandulových lázních...

Wellness a maSáže 

Restaurace La Cave

Ochutnejte gastronomické speciality od šéfkuchaře Martina Pudila, držitele mnoha ocenění a člena národního týmu AKC ČR, v naší stylové restauraci La Cave...

Restaurace la Cave 
Datum příjezdu*
Datum odjezdu*
Promo kód

Reference našich zákazníků

02 2023  GECO a.s.

Vážený pane řediteli, dovoluji si obrátit se přímo na Vás. Naše jubilejní výroční konference společnosti GECO, a.s. je úspěšně za námi a Tímto bych se ráda s Vámi podělila o dojmy z akce, která proběhla. Pracovní i společenské akce realizuji pro naši společnost několik let a po celé naší republice i v zahraničí. Každá akce je pro mne určitou výzvou a velkým otazníkem. Ačkoliv zařízení vždy předem navštívím, prohlédnu a vyzkouším kuchyni, otazník pokaždé zůstává nad vlastní realizací. Ne všechna zařízení dokáží bezproblémově zajistit hladký průběh, kvalitu stravování a v neposlední řadě kvalitu personálu. LH Hotel Dvořák jsem měla v tzv. zásobě několik let….

Musím konstatovat, že se mi dosud nestalo, že by vše dopadlo na výtečnou.  VÍCE ZDE

Dovolím si tímto složit poklonu a velké poděkování za to, že jsem se společně s kolegy, měla možnost stát jedním z hostů LH Hotelu Dvořák. Mnoho kolegů jsem zaslechla utrousit poznámku – musím se sem ještě vrátit…..

Přeji mnoho stejně spokojených klientů a přeji i udržení tak vysoké kvality služeb, které nabízíte.

Irena Kováčiková, expanze a firemní komunikace

 

11 2021 GOLDEN GATE CZ a.s.

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych jménem našeho ředitelství vyjádřila poděkování za akci společnosti GOLDEN GATE, kterou jsme u vás pořádali ve dnech 20. a 21.listopadu. Byli jsme opravdu velice spokojeni s celým hotelem, jeho prostředím, příjemnou atmosférou a personálem. Všichni byli velice vstřícní, milí a obětaví. Za to jim všem patří velký dík. 

Pokud bychom ale mohli, rádi bychom vyzdvihli perfektní práci manažerky Hanky, se kterou se nám skvěle spolupracovalo a má velkou zásluhu na naší spokojenosti. Dále patří poděkování kuchaři, protože jídlo bylo skutečně excelentní a všem moc chutnalo. Nesmíme opomenout pana Jakubce, který nám byl oporou v technických záležitostech a v neposlední řadě bychom rádi poděkovali za ochotu milé recepční Štěpánce.

Váš hotel se tak především díky těmto lidem pro nás nyní stává oblíbenou destinací, kam se budeme rádi vracet Ještě jednou moc děkujeme. 

Tereza Kodejšová, Asistentka ředitelství

 

10 2021 Spolek pro komodity a krmiva

Vážený pane řediteli, dovolte mi prosím, poděkovat tímto za veškerou péči, snahu a úsilí, jež Váš hotel věnoval naší proběhlé dvoudenní události pod záštitou pana ministra Miroslava Tomana. Ceníme si upřímně práce, jež Vaši zaměstnanci odvedli, pro spokojenost všech našich vážených mluvčích a hostů.

Mé explicitní,  srdečné poděkování pak náleží paní Lence Petráškové a panu Petru Jakubcovi, kteří činili skutečně nemožné a maximum, aby nám všestranně vyhověli. Veškeré naše přání a požadavky řešili svižně, pro-klientsky, s velkou vůlí a ochotou a já si toho opravdu velmi vážím. Oba v minulých dvou dnech byli výbornou vizitkou Vašeho hotelu,  a zejména přístup jich obou je důvodem k tomu, že i další události rádi uspořádáme u Vás.

Zůstávám s úctou k Vám, s přáním klidného dne

 Bc. Carla Cizova, MBA, Výkonný ředitel / Executive Director

 

09 2021 Dům dětí a mládeže Kralovice

Chtěla bych Vám moc poděkovat za krásné ubytování, skvělé jídlo, velmi milý a příjemný personál. Všechny služby byly dokonalé, byly jsme moc spokojené a velmi se nám u Vás líbilo. Bylo nás 10 žen a jak se říká, co člověk to názor, ale opravdu všechny jsme se shodly na tom, že je Váš hotel velmi pěkný a nemáme co vytknout. Děkujeme za ochotu a vstřícný přístup k zákazníkovi. Velká pochvala za masáže, všechny jsme si je užily. Určitě se k Vám ještě vrátíme. Krásný den Jitka Schreiberová a dalších 9 spokojených kolegyň.

Bc. Jitka Schreiberová, ředitelka organizace

 

09 2020 Víkendy s jógou

v první řadě bych Vám moc rád poděkoval za skvěle, vstřícně a profesionálně fungující personál a za celkově velmi kladný dojem, který se na nás a na naše klienty z Vašeho hotelu přenesl. Povedlo se skutečně všechno. Od krásného tichého a dobře větratelného sálu, jídlo, pokoje, počasí i skutečnost, že právě v Táboře probíhala ta vinařská akce s hudbou na náměstí. 

S pozdravem a přáním krásných dnů

Robert Hýbler, pořadatel akce Víkendy s jógou

 

11 2019 Notářská komora

Rád bych Vám tlumočil poděkování prezidia Notářské komory ČR a předsedy Komise pro vzdělávání Mgr. Holíka za perfektní servis, organizační zajištění, vysokou kvalitu ubytování a vynikající úroveň stravy během naší akce v LH Hotelu Dvořák v Táboře. Já se připojuji s poděkováním za výbornou spolupráci s Vámi a zajištění bezproblémového průběhu školení v obou skupinách.

Se srdečným pozdravem

Ing. Jaroslav Šustr, MBA, tajemník Notářské komory ČR

 

09 2019 Feelnat

"Tábor a LH Hotel Dvořák jsou ideální kombinací pro realizaci firemních akcí a teambuildingů. Vysoký standard služeb umožňuje klientům nabídnout perfektní mix cateringu, zážitkových a volnočasových aktivit a zázemí pro konference. Rádi se sem vracíme. Doporučujeme!"

 PhDr. Jan Martiník, Ph.D, Teambuilding architect

 

07 2019 Edscha

V LH Hotelu Dvořák Tábor jsme uspořádali  firemní konferenci pro oddělení nákupu společnosti Edscha (automobilový průmysl) pro cca. 40 zahraničních kolegů a vedení v době od 10.7.2019 do 12.7.2019.

Byli jsme maximálně spokojeni především s profesionální přípravou kongresu (velké díky pí. Novotné), ale i přístupem celého personálu a především s jazykovou vybaveností (hosté byli z celého světa – USA, Rusko, Čína, Brazílie apod.).

Jídlo bylo perfektní a ve více jak dostatečném množství. Bohatý výběr pro všechny….i pro vegetariány a i naše muslimské kolegy. Rovněž technické vybavení kongresových prostor bylo na výbornou. Klimatizace, plátno, promítačka atd. Pokoje velké, čisté a komfortně vybavené. Velké plus za dostatečné parkovací prostory v prostorách hotelu, možnost vyjít během pauz na kávu na čerstvý vzduch na hotelový dvůr a celkovou atmosféru hotelu a okolí (především mimoevropští kolegové byli nadšeni historickým pojetím centra města Tábor, které je pár metrů od hotelu). Osobně jako hlavní organizátor bych ocenil aktivní a flexibilní přístup personálu při řešení změn v harmonogramu i nečekaných požadavků z naší strany. Malé mínus za lobby bar otevřený pouze do 20:00. Chápu ale  důvody (klid hostů v nočních hodinách). 

Za nákupní oddělení společnosti Edscha děkujeme.

Jan Starý, Central purchasing 

 

05 2019 DYNEX

V LH Hotelu Dvořák jsme měli konferenci pro 120 osob z oboru zdravotnictví z celé ČR a SR v termínu 29. - 31. 5. 2019. Paní Hana Herainová, která měla naši konference na starosti, byla velmi milá a vstřícná, s čímkoli pomohla. Veškerý personál hotelu byl ochotný a usměvavý. Kongresové prostory jsou výborně vybavené, vč. klimatizace, moc pěkné prostředí. Pokoje útulné, čisté a prostorné. Jídlo, to je kapitola sama pro sebe! :-) Výborné snídaně, dostatečně velké coffee breaky, vynikající obědy a večeře formou rautu přímo famózní! Výborná poloha hotelu, v centru historického města Tábor.

LH Hotel Dvořák v Táboře určitě doporučujeme a rádi se v budoucnu vrátíme. Děkujeme

Jana Růžičková, DYNEX Praha

 

05 2019 Konference Polymerní kompozity 

Ve dnech 15. - 16. května 2019 pořádal Spolek pro technickou podporu a propagaci polymerních kompozitů další ročník tradiční mezinárodní konference Polymerní kompozity 2019. Na základě příznivých zkušeností s dříve pořádanými akcemi ČVUT FS byl v rámci příprav akce osloven LH hotel Dvořák v Táboře, který disponuje vhodnými konferenčními prostory a nezbytnou technikou pro realizaci obdobných akcí.

Jednání mezi  Spolkem a manažerkou  hotelu, paní Novotnou, probíhalo s dostatečným předstihem v několika časových periodách. Zástupci Spolku se setkali se zcela profesionálním a přátelským přístupem pí. Novotné k přípravě akce, počínaje rezervací požadovaného termínu, seznámením s prostorovými a technickými možnostmi hotelu, zajištěním doplňující techniky, plánováním průběhu akce včetně zajištění cateringu, jak v průběhu jednání (coffee breaky), tak při pauzách na oběd. Oceněna byla také možnost výběru občerstvení pro společenský večer - účastníci konference vyjádřili plnou spokojenost s nabídkou a organizací večera.............

V souhrnu lze konstatovat, že pozitivní, profesionální a přátelský přístup hotelu, reprezentovaný pí. Novotnou byl oceněn nejen organizátory akce, ale i účastníky konference, takže je velmi pravděpodobné, že místem konání dalšího ročníku Polymerní kompozity 2O21 bude opět zvolen LH hotel Dvořák v Táboře.

Radek Sedláček,

 

12 2018  GERLACH,

V LH Hotelu Dvořák pořádala naše společnost celofiremní výroční konferenci pro 90 osob, včetně vánočního večírku. Vše proběhlo tak, jak mělo. Pokoje byly čisté a postele pohodlné. Personál hotelu, v čele se Sales managerkou Hanou Herainovou, byl velmi milý a hlavně velice ochotný. Měli pochopení pro naše potřeby ……více ZDE

Monika Škrletová, Odborná asistentka ředitele

 

12 2018  KRKA ČR, 12 2018

„Moc děkuji za výborně připravenou akci.“

Lucie Kotyková, Business Administrator

 

12 2018  Vánoční večírek C-Energy Planá

„Moc Vám děkuji za milou a absolutně skvělou spolupráci.“

Ing. Anna Bulínová, Produkční, Česká cesta

 

10 2018  Soudcovská Unie ČR

Vážený pane řediteli,

dovolte mi jménem Soudcovské unie ČR poděkovat vám za součinnost a vstřícnost při přípravě a pořádání 28. Shromáždění delegátů. Oceňujeme nejenom Váš osobní přístup, ale také všech zaměstnanců LH Hotelu Dvořák Tábor ……více ZDE

Mgr. Daniela Zemanová, prezidentka

 

10 2018  eD systém

Dobrý den paní Herainová,

ještě jednou Vám i personálu hotelu děkuji za spolupráci a perfektní a profesionální přípravu akce.

Budu se těšit na naši budoucí spolupráci.

Lenka Paříková, Marketing Assistant

 

09 2018  Svatba

„V Hotelu Dvořák jsme měli svatbu a byli jsme velmi spokojeni. Organizace byla profesionální a vstřícná, tímto paní Herainové ještě jednou moc děkujeme. Personál, od pokojských, přes recepci a restauraci, je milý a ochotný, pokoje jsou čisté, krásné a pohodlné, potěšila mě zejména bezchybná čistota koupelen. Hotel má skvělou polohu (cca 3 minuty od historického náměstí) a krásné výhledy z pokojů. Hotel budeme rádi doporučovat.“

Kamila Saadatian (Šatrová)

 

06 2018  CK Jasta (klient spol. IKEM)

„Ráda bych vám touto cestou ještě jednou poděkovala za skvělou spolupráci a skvělý servis v rámci výše uvedené akce ve vašem hotelu“……více ZDE

Hana Kropíková, jednatelka

 

05 2018  Euro Reality Plzeň

„Děkujeme Vám za bezchybný průběh semináře.“

Bc. Věra Kudrnová, Manažerka centrály

 

05 2018  CK CAPRO

„Děkujeme za úžasný víkend u Vás v hotelu a za perfektní pomoc při organizaci.

Těšíme se na další víkend u Vás.“
Kateřina Votrubová ml., Vedoucí provozního oddělení

 

02 2018  FARMIX a.s.,

Dovolte mi Vám tímto poděkovat za perfektní spolupráci a skvěle odvedenou práci. Vše fungovalo na 100% a byli jsme velmi spokojeni jak s personálem, tak i s vysokou úrovní hotelu a restaurace. Děkuji také za vstřícnost a ochotu z Vaší strany. Pokud bychom opět příští rok tento seminář pořádali, rádi bychom se na Vás znovu obrátili.

Petra Kašpírková, Logistics Manager