Speciální akce
+420 381 212 221

Ubytování

LH Hotel Dvořák Tábor **** nabízí ubytování v prostorných, moderně vybavených pokojích, jenž uspokojí i ty nejnáročnější hosty...

Rezervovat ubytování 

Konference

LH Hotel Dvořák Tábor **** je ideálním místem pro pořádání kongresů, firemních akcí, seminářů, školení, módních přehlídek, svateb, banketů ...

KoNference 

Wellness

Relaxujte v hotelovém bazénu, privátním whirlpoolu, finské sauně, dopřejte si příjemnou thajskou masáž či výjimečnou proceduru v rámci našich pivních lázní...

Wellness a maSáže 

Restaurace La Cave

Ochutnejte gastronomické speciality od šéfkuchaře Martina Pudila, držitele mnoha ocenění a člena národního týmu AKC ČR, v naší stylové restauraci La Cave...

Restaurace la Cave 
Datum příjezdu*
Datum odjezdu*
Promo kód

Wellness v LH Hotel Dvořák tábor ****

DOPŘEJTE SI ODPOČINEK 
TĚLA, DUŠE I MYSLI

Wellness centrum LH Hotelu Dvořák Tábor **** se nachází v rámci původních pivních sklepů bývalého pivovaru a nabízí vnitřní bazén, finskou saunu, privátní whirlpool, relaxační místnost, thajské masáže & kosmetické procedury. Původní využití budov hotelu si pak hosté mohou v náznaku připomenout v ojedinělých pivních lázních.  Součástí areálu hotelu je dále vyhlášený Barber shop "Ferrara la Barberia".

Vzhledem k omezené kapacitě wellness centra, doporučujeme hostům rezevaci procedur (včetně návštěvy bazénu či finské sauny) cca 3 dny před vlastním pobytem v LH Hotel Dvořák Tábor ****. V žádaných termínech mohou být jednotlivé procedury či návštěva bazénu/finské sauny plně rezervovány jinými hotelovými hosty.

Nabízíme možnost privátního pronájmu jednotlivých částí wellness centra a zároveň možnost zakoupení dárkových poukazů.

 

Bazén

Navštivte náš bazén situovaný v původních pivních sklepech. Relaxujte a užívejte příjemnou atmosféru, kterou navozuje "hvězdná obloha".

» více

­

Finská sauna

Relaxujte a zahřejte své tělo v naší finské sauně. Poskytneme Vám prostěradlo, osušku i župan. V případě zájmu nabízíme možnost privátního pronájmu.

» více

Whirlpool

Prožijte příjemnou chvíli se svou drahou polovičkou v našem privátním whirlpoolu. Nerušenou koupel si můžete zpestřit lahví sektu a drobným občerstvením.

» více

­

Pivní lázně

Egyptská královna Kleopatra se koupala v mléce, hosté našich pivních lázní si dopřávají pravou pivní koupel Bier.Bottich.Bad®.

» více

Relaxační místnosti

Dopřejte si výjimečný zážitek z relaxace po proceduře v pivních lázních, koupeli v privátním whirlpoolu či finské sauně ve speciálním loži vystlaném ovesnou slámou.

» více

­

Thajské masáže

Svěřte se do péče našich profesionálních thajských masérek a dopřejte Vašemu tělu tradiční thajskou masáž,  či některou ze speciálních masáží.

» více

Kosmetika

Hýčkejte své tělo a především svou tvář. Dopřejte si některou z našich pleťových masek či tělových zábalů a Vaše pleť bude opět zářit zdravím a krásou.

» více

­

Barber shop

Navštivte vyhlášený Barber shop v rámci LH Hotelu Dvořák. Přenechejte péči o Váš stylový účes a vousy našemu holiči, který používá kvalitní italskou kosmetiku.

» více

FOTOGALERIE

    MATERIÁLY KE STAŽENÍ